Cuppies Króliczek
Wróć do: Dla starszaka

Plastozagadka

DrukujEmail
Genialna niewysychająca, skacząca, supergładka, ciastolina.
Plastozagadka, sprytna ciastolina,Plastozagadka, genialna ciastolina
genialna plastelina, kolorowa ciastolinaKolorowa, sprytna ciastolina
sprytna plastelina
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
Cena sprzedaży brutto: 46,00 zł
Szczegóły produktu

Plastozagadka

czyli skacząca, niewysychająca plastelina.  

"Najbardziej kusząca, hipnotyzująca galaretowata masa plastyczna, jaką kiedykolwiek będziesz miał przyjemność się bawić." 

Plastozagadka to 90 gram niewysychającej, supergładkiej i elastycznej  plastycznej masy. Jest to najbardziej hipnotyzująca, kusząca plastelina jaką Twoje dziecko będzie miało szansę się bawić. Plastozagadka odbija się jak piłka i zielona świeci w ciemności.  Wyobraź sobie swoje dziecko, które nocą ugniata, rozciąga, odbija niebrudzącą fluorescencyjną masę. Zabawa nie ma końca. Plastyczna masa pozostaje niekleista, miękka oraz ciągnąca się, nawet zostawiona przez klika miesięcy poza opakowaniem.

 

różowa plastozagadka

 


Plastozagadka to wysokiej jakości plastelina, która angażuje ręce, wyobraźnię i odświeża umysł.  Ugniatanie jej wciąga  niezależnie od wieku.  Pobudza kreatywność, innowacyjność, dobry humor, zabawa nią odstresuje każdego.  Zapewnia relaks, zmniejsza stres i niepokój. Jest bezpieczna, nietoksyczna, nie zawiera związków lateksowych. Zapakowana jest w atrakcyjną metalową puszkę. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia. 

 

sprytna cistolina - plastozagadka

 

Nagrody:

 

 

 

Uwaga, pozostawiona przyklejona na dłużej do dywanu, ubrania wtopi się jak plastelina we „włoski” materiału, dlatego mniejsze dzieci zawsze powinny bawić się pod kontrolą dorosłych.

 

 

Dostępne kolory:

1. Różowy Metaliczny,

różowa sprytna cistolina

 

2. Miedziany

 

 

 

 

Plastozagadka jest obojętna, nietoksyczna i bezpieczna. Ciastolina nie zawiera lateksu ani związków pszenicznych. Plastozagadka jest bezpieczna dla osób z alergia na pszenicę lub lateks. 

 

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.