PlastozagadkaCuppies Króliczek
Wróć do: Dla starszaka

Krosno Sunshine Loom do robienia bransoletek z gumeczek

DrukujEmail
Już dla dzieci od 5 roku. Nie zawiera ftalanów!
tęczowe bransoletki z gumek
tęczowe bransoletki z gumeczek
tęczowe bransoletki z gumeczek
friendly bands gumki lumki
tęczowe bransoletki z gumek
tęczowe bransoletki z gumek
friendly bands kolorowe bransoletki
okrągły sunshine loom gumki lumki
tęczowe bransoletki z gumek
tęczowe bransoletki z gumek kwiatek
tęczowe bransoletki z gumek
tęczowe bransoletki z gumek
tęczowe bransoletki z gumek sunshine loom
tęczowe bransoletki z gumek friendly bands
tęczowe bransoletki z gumek
tęczowe bransoletki z gumek
tęczowe bransoletki z gumek
tęczowe bransoletki z gumek
tęczowe bransoletki z gumek
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
Cena sprzedaży brutto: 66,00 zł
Szczegóły produktu

bransoletki z gumek

 

Krosno Sunshine Loom od FriendlyBands

do tworzenia bransoletek z gumeczek.

 

 

 

Krosno Sunshine Loom oraz akcesoria Friendly Bands to jest gumki, zapinki, zawieszki nie zawierają ftalanów, oraz innych niebezpiecznych substancji, co potwierdzają niezależne badania przeprowadzone przez międzynarodową agencję BCT. Krosno Sunshine Loom posiada badania EN71 dopuszczające do sprzedaży zabawki na rynku europejskim, znak jakości CE. Krosno oraz akcesoria Friendly Bands  przeszły rygorystyczne badania dopuszczające je do sprzedaży w USA. Zaintereswanych obejrzeniem raportów z testów, prosimy o kontakt e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Sunshine Loom od FriendlyBands jest jedynym na świecie okrągłym zestawem do robienia z małych gumeczek: tęczowych bransoletek, naszyjników, pierścionków a nawet torebek. Zestaw zawiera okrągłe krosno wraz z miejscem do przechowywania akcesoriów (gumeczek, zapinek, zawieszek), przezroczystą pokrywkę zabezpieczającą Sunshine Loom i akcesoria, szydełko, 3 kolorowe zawieszki, 24 zapinki, ponad 600 wysokiej jakości gumeczek (nie zawierających lateksu) oraz instrukcję użytkowania.

Wszystkie haczyki na warsztacie tkackim Sunshine Loom są ruchome i ponumerowane, dzięki czemu łatwiejsze jest wykonanie bransoletek na podstawie schematów rysunkowych oraz polskich filmów instruktażowych na kanale youtube. Zależnie od wzoru bransoletki zbędne haczyki można wyjąć, aby nie przeszkadzały w jej wykonaniu. 

 

 

 

Zestaw kreatywny Sunshine Loom do tworzenia bransoletek, naszyjników, pierścionków z małych gumek to okrągły warsztat tkacki wraz z miejscem do przechowywania akcesoriów.  Aby ułatwić naukę robienia bransoletek ma ponumerowane haczyki, co umożliwia wykonywanie bransoletek wg opisów wzorów. Okrągły kształt daje możliwość tworzenia nawet skomplikowanych wzorów bransoletek w dużych rozmiarach.

 

kolorowe bransoletki z gumeczek

 

Zestaw Sunshine Loom zawiera:

- okrągłe krosno, 
- szydełko,
- 3 wymienne kolorowe zawieszki,
- 24 zapinki w kształcie litery S,
- ponad 600 wysokiej jakości gumeczki niezawierające lateksu,
- instrukcję użytkowania oraz filmy instruktażowe dostępne online w języku polskim.

 

warsztat tkacki gumki lumki

 

 

Zobacz na filmie co zawiera Sunshine Loom zestaw do robienia bransoletek z gumek .

 

 

Producentem Sunshine Loom jest amerykańska rodzinna firma FriendlyBands, LLC. Zestaw kreatywny Sunshine Loom wszedł do sprzedaży w grudniu 2013 roku i od razu został pokochany przez dzieci na całym świecie, od Ameryki po Australię. Sunshine Loom jest pierwszym i jedynym okrągłym zestawem  do tworzenia biżuterii z gumeczek.

Co wyróżnia Sunshine Loom od innych zestawów?  Zestaw Sunshine Loom został zaprojektowany przez wtedy 10 letnią Jessikę. Projekt jest starannie przemyślany. Warsztat tkacki posiada aż 70 ponumerowanych haczyków, dzięki czemu łatwo wykonać efektowne bransoletki o różnej wielkości bez konieczności dokupywania dodatkowych elementów.

Zaprojektowany przez Jessikę warsztat tkacki Sunshine Loom jest tak przemyślany aby wykonanie zaprojektowanych przez nią bransoletek było łatwą i fajną zabawą.  Ze względu na swoją unikalną konstrukcję wykonanie trudniejszych wzorów bransoletek zajmuje dwa razy mniej czasu, niż na innych tego typu zestawach kreatywnych. Sunshine Loom jest wykonany z bardzo wytrzymałego materiału. Dodatkowa pokrywka chroni rozpoczęty projekt, posortowane gumeczki, zapinki i zawieszki. Mamy będą zachwycone, że małe gumeczki i zapinki mają swoje zamknięte miejsce.

Jessika, której pomysłem był okrągły Sunshine Loom, zaczęła tworzyć swoje pierwsze bransoletki w 2011 roku, kiedy miała 8 lat. Wszystko zaczęło się od zrobienia 100 bransoletek, z przeznaczeniem na pomoc w zebraniu pieniędzy na leczenie osoby chorej na raka. Bransoletki wszystkim bardzo się podobały i Jessika postanowiła otworzyć własną firmę, którą nazwała Friendly Bands (Przyjacielskie Bransoletki). Dzisiaj firma ma ponad 50 różnych wzorów bransoletek, wszystkie zaprojektowane przez Jessikę.

Sunshine Loom jest dziś sprzedawany w 15 krajach na całym świecie, a jego twórczyni, jedenastoletnia Jessika, jest nie tylko osiągającym sukcesy przedsiębiorcą, ale także wzorową uczennicą, gra w szkolnych drużynach siatkówki i piłki nożnej oraz uczy się gry na wiolonczeli.

 

QElements jest wyłącznym przedstawicielem firmy Friendly Bands w Polsce. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizujemy zamówienia hurtowe. Skontaktuj się  z nami!

<

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.