Cuppies KróliczekCuppies Świnka
Wróć do: Dla przedszkolaka

Cuppies Pingwin

DrukujEmail
Kubeczek dla maluszka z ukrytym zwierzątkiem pingwinkiem.
pierwszy kubek
pierwszy kubek
pierwszy kubek
pierwszy kubek
pierwszy kubek
pierwszy kubek
pierwszy kubek
pierwszy kubek
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
Cena sprzedaży brutto: 41,00 zł
Szczegóły produktu

Cuppies Pingwin - Ulubiony kubek Twojego dziecka

 

Jeżeli Twoje dziecko skończyło już 2 latka, nadszedł czas aby zaczęło pić z "dorosłego" kubka. Amerykańska Akademia Pedriatyczna rekomenduje aby rodzice zaczęli uczyć swoje dziecko picia z prawdziwego kubka już w wieku 12 miesięcy. Między 2 a 3 rokiem życia, maluch powinnien zupełnie przestać pić z kubka niekapka. Jako mama czwórki dzieci sama wiem jak trudno się rozstać dziecku z butelką, a później niekapkiem.

 

kubek niekapek

 

Kubeczk Cuppies został stworzony przez rodziców, których maluch nie potrafił się rozstać z niemowlęcym kubkiem niekapkiem. Kubeczki niekapki są ważnym etapem w rozwoju dziecka, kiedy zaczyna porzucać butlekę, czy odstawiamy dziecko od piersi. Jednak maluch nie powinnien uzależnić się od niekapków, w tym samym czasie dziecko powinno zacząć próbować pić z kubeczka z dwoma uchami. Cuppies nie tyko przeznaczone są dla tych dzieci, które chcą zacząć pić z "dorosłego" kubeczka ale także dla tych, które nie lubią pić mleka, czy nie dopijają soków i dla tych które po prostu codziennie będą cieszyć się z małego zwierzątka, które mieszka w ich kubeczku.

 

niekapek kubeczek dla dziecka  kubeczek dla małego dziecka


Kubeczek Cuppies
pozwala na bezstresowane zachęcenie malucha do picia z prawdziwego kubka. Ukryte zwierzątko na dnie kubeczka sprawi, że Twój maluch zawsze dopije swoje mleko, sok czy wodę aby zobaczyć przyjazne zwierzątko. 

 

Cuppies w 100% są wyprodukowane z bio-plastiku, są całkowicie biodegradowalne, nie zawierają BPA. To nie tylko pomocny, piękny i zabawny produkt, ale trwały przy tym przyjazny Ziemi, ponieważ całkowicie wyprodukowany z przetworzonych roślin. Kubeczki Cuppies można myć w zmywarce. Wielkość kubeczka 235 ml. W ofercie cztery różne kolory i zwierzątka, wybierz ulubione dla swojego dziecka.

 

kubek niekapek

 

 

QElements, to wyłączny dystrybutor w Polsce. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.