Cuppies PingwinCuppies Świnka
Wróć do: Dla przedszkolaka

Cuppies Żabka

DrukujEmail
Kubeczek dla maluszka z ukrytym zwierzątkiem żabką.
kubeczek dla malucha
kubeczek dla malucha
kubeczek dla malucha
kubeczek dla malucha
kubeczek dla malucha
kubeczek dla malucha
kubeczek dla malucha
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
Cena sprzedaży brutto: 41,00 zł
Szczegóły produktu

Cuppies Żabka - Pierwszy kubek Twojego dziecka

 

Jeżeli Twoje dziecko skończyło już 2 latka, nadszedł czas aby zaczęło pić z "dorosłego" kubka. Amerykańska Akademia Pedriatyczna rekomenduje aby rodzice zaczęli uczyć swoje dziecko picia z prawdziwego kubka już w wieku 12 miesięcy. Między 2 a 3 rokiem życia, maluch powinnien zupełnie przestać pić z kubka niekapka. Jako mama czwórki dzieci sama wiem jak trudno się rozstać dziecku z butelką, a później niekapkiem.

 

niekapek kubeczek dla dziecka

 

Kubeczk Cuppies został stworzony przez rodziców, których maluch nie potrafił się rozstać z niemowlęcym kubkiem niekapkiem. Kubeczki niekapki są ważnym etapem w rozwoju dziecka, kiedy zaczyna porzucać butlekę, czy odstawiamy dziecko od piersi. Jednak maluch nie powinnien uzależnić się od niekapków, w tym samym czasie dziecko powinno zacząć próbować pić z kubeczka z dwoma uchami. Cuppies nie tyko przeznaczone są dla tych dzieci, które chcą zacząć pić z "dorosłego" kubeczka ale także dla tych, które nie lubią pić mleka, czy nie dopijają soków i dla tych które po prostu codziennie będą cieszyć się z małego zwierzątka, które mieszka w ich kubeczku.

 

kubeczek dla maluszka kubek niekapek

 

 Kubeczek Cuppies pozwala na bezstresowane zachęcenie malucha do picia z prawdziwego kubka. Ukryte zwierzątko na dnie kubeczka sprawi, że Twój maluch zawsze dopije swoje mleko, sok czy wodę aby zobaczyć przyjazne zwierzątko. 

 

Cuppies w 100% są wyprodukowane z bio-plastiku, są całkowicie biodegradowalne, nie zawierają BPA. To nie tylko pomocny, piękny i zabawny produkt, ale trwały przy tym przyjazny Ziemi, ponieważ całkowicie wyprodukowany z przetworzonych roślin. Kubeczki Cuppies można myć w zmywarce. Wielkość kubeczka 235 ml. W ofercie cztery różne kolory i zwierzątka, wybierz ulubione dla swojego dziecka.

 

niekapek

 


QElements, to wyłączny dystrybutor w Polsce. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.