JawBones 100JawBones 60
Wróć do: Klocki

JawBones 215

DrukujEmail
Klocki dla małych konstruktorów.
klocki Lego,
klocki, układanka, duży zestaw
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
Cena sprzedaży brutto: 176,00 zł
Szczegóły produktu

 

Klocki JawBones 215 elementów


 

 

Klocki JawBones to nowy system budowy różnorodnych konstrukcji z klocków, gratka dla małego konstruktora. Dzięki precyzyjnie zaprojektowanym elementom, możliwości tworzenia unikalnych konstrukcji ograniczone są tylko przez wyobraźnię młodego inżyniera.

Pochodzące z USA, klocki JawBones przeznaczone są dla dzieci powyżej 5 lat, które lubią budować i konstruować. Klocki wymagają od dziecka zaangażowania wyobraźni oraz uczą planowania i konstrukcyjnego myślenia.

 

duży zestaw klocków

 

JAWBones zapakowane są w praktyczny, plastikowy słoik, dzięki czemu mały konstruktor będzie mógł utrzymać porządek lub z łatwością zabrać ze sobą klocki w podróż. 215 elementowy zestaw jest największym zestawem z serii JAWBones. Zawiera on 7 rodzajów klocków, między innymi łączniki, koła, mechanizmy zapadkowe, połączenia obrotowe, zaciski, przeguby. Do opakowania dołączona jest podstawka, do której dziecko może doczepić swoje konstrukcje oraz instrukcja obsługi z kolorowymi zdjęciami elementów i sposobami ich łączenia i ponad 17 przykładowymi konstrukcjami.

 

duży zestaw klocków

 

215 elementowy zestaw klocków JawBones będzie dla kreatywnego malucha narzędziem do tworzenia prostych ale i bardzo skomplikowanych konstrukcji. Klocki są bezpiecznym produktem, posiadającym certyfikat jakości CE, nie zawierającym niebezpiecznych środków chemicznych jak ftalany.

 

Klocki JawBones otrzymały prestiżowe nagrody:

Podaruj swojemu dziecku klocki JAWBones i zobacz gdzie poprowadzi go wyobraźnia.

 

QElements TO WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR W POLSCE! WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.