Klocki GwiazdkiKlocki Reptangles
Wróć do: Klocki

Klocki Hexactly

DrukujEmail
Kolorowe drewniane sześciokątne
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
Cena sprzedaży brutto: 96,00 zł
Szczegóły produktu

Klocki Hexatly

Kto to wiedział, że geometria może być tak piękna?

Drewniane klocki HexActly, których podstawowym elementem jest sześciokąt, zadziwiają możliwościami tworzenia idealnie dopasowanych konstrukcji na płaszczyźnie i w przestrzeni. Małe dziecko, dzięki równym kątom klocka i odpowiedniej grubości elementów stworzy kolorowe kształty, a starsze przestrzenne figury.

Klocki dzięki kombinacji połączonych ze sobą sześciokątów wymagają od dziecka planowania, kalkulowania, przemyślenia konstrukcji geometrycznie i kolorystycznie.

Maluch rozwija umiejętności, których nie daje zabawa żadnymi inny klockami.

Podstawowym elementem drewnianych klocków HexActly jest pojedynczy sześciokąt. Kolorowe klocki zawierają zestaw 24 elementów w pięciu różnych kombinacjach połączonych ze sobą sześciokątów: pojedynczy sześciokąt; dwa, trzy, cztery połączone ze sobą sześciokąty w sposób liniowy i trzy sześciokąty połączone w sposób nieliniowy.

Korzyści zabawy HexActly to nie tylko zabawa pięknie wykonami klockami, które można układać na nieskończenie wiele sposobów, to przede wszystkim rozwijanie wyobraźni dziecka, inteligencji wizualno – przestrzennej oraz matematyczno – logicznej.

Załączony do opakowanie kolorowy przewodnik z 20 schematami od prostych konstrukcji, poprzez skomplikowane struktury, pomoże w sprawdzeniu i rozwijaniu umiejętności dziecka.

QElements TO WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR W POLSCE!

 

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.