Klocki HexactlyKwadraty Dado
Wróć do: Klocki

Klocki Reptangles

DrukujEmail
Niezwykłe żółwiki, które połączysz na ponad 100 sposobów.
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
Cena sprzedaży brutto: 138,00 zł
Szczegóły produktu

Klocki Reptangles

Żadne inne klocki nie rozwiną tak wyobraźni jak wielokrotnie nagradzane Żółwiki!

Dzięki kształtowi kolorowych elementów zabawka przyciąga dziecko, które zaczyna od połączenia dwóch małych żółwików i prowadzi do niezwykłej zabawy na najwyższym poziomie kreatywności.

Reptangles to niezwykle innowacyjne klocki. Idealnie dopracowana geometria kształtu pojedynczego żółwia sprawia, że klocki mają nowatorski wygląd i niezliczone możliwości łączenia.

Dzieci szybko rozwijają swoje umiejętności, początkowo budując proste wielościany, z czasem przechodząc do bardzo złożonych konstrukcji. Poprzez zabawę maluchy mniejsze i większe rozwijają wyobraźnię, zdolności matematyczne, logicznego myślenia.

Tysiące możliwości rozwija kreatywne myślenie i naturalną ciekawość dziecka! Dwa kolorowe żółwiki Twoje dziecko będzie mogło połączyć na 100 różnych sposobów.

Piękne, wytrzymałe opakowanie zawiera 24 kolorowe żółwie, stworzone z najwyższej jakości plastiku oraz kolorowy przewodnik pokazujący możliwości łączenia elementów i propozycje ponad 80 układanek. Klocki przeznaczone są dla dzieci powyżej 5 roku życia, ale i maluchy nim zaczną tworzyć skomplikowane budowle zaprzyjaźnią się z małymi żółwiami, segregując je, układając w grupy i wieże.

QElements TO WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR W POLSCE!

 

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.