Tobbles Neo
Wróć do: Dla mamy i niemowlaka

Why Cry Plus

DrukujEmail
Wielofunkcyjny tłumacz płaczu
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
Cena sprzedaży brutto: 196,00 zł
Szczegóły produktu

WhyCry PlusWhyCry Plus

 

 

WhyCry Plus jest połączeniem tłumacza płaczu dziecka WhyCry z elektronicznym czasomierzem pielęgnacji dziecka oraz innymi funkcjami, które ułatwiają opiekę nad niemowlęciem: zegar, alarm, termometr i wilgotnościomierz powietrza.

Szybka, efektywna oraz prosta w użyciu funkcja WhyCry wskaże czy Twoje dziecko jest głodne, rozdrażnione, śpiące, znudzone czy zestresowane. WhyCry pomoże Twojemu instynktowi w rozpoznaniu potrzeb dziecka, tak abyś mógł/mogła szybko i skutecznie zaregować. Udowodniono, że dzieci, które są rozumiane, a ich potrzeby spełniane rozwijają się lepiej emocjonalnie i intelektualnie. WhyCry pomoże zrozumieć nowonarodzone dziecko, a tym samym wspomoże jego prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny.

 

 

WhyCry Plus to pierwsze tego typu urządzenie, które łączy w sobie funkcje tłumacza płaczu wraz z czasomierzem opieki nad niemowlęciem, który może zapamiętać określone czynności pielęgnacyjne. WhyCry Plus pomaga i ułatwia opiekę nad dzieckiem, realnie wpływając na komfort psychiczny i fizyczny opiekunów oraz dziecka.

Koniec z zapisywaniem kiedy maleństwo ostatnio spało, jadło, kiedy było przewijane. Koniec z dodatkowymi urządzeniami sprawdzającymi wilgotność powietrza i temperaturę w pokoju dziecka. WhyCry Plus to pięknie zaprojektowane urządzenie które, gdy dziecko podrośnie, latami będzie służyć pokazując czas, temperaturę, będąc budzikiem czy minutnikiem wykorzystywanym w kuchni.

 

 

 

Funkcje WhyCry Plus:

Zaufaj WhyCry Plus i ciesz się szczęśliwym macierzyństwem.

QElements TO WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR W POLSCE!

 

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.