Das.Brett. Elastyczna, drewniana deska do balansowania.

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 48 godzin

Opakowanie zbiorcze: 6 sztuk.

Elastyczna deska wykonana z drewna bukowego. Jedna deska dla dzieci i dorosłych certyfikowana do 120 kg wagi użytkownika. Deski można zamówić poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. 

ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: TicToys
Kod produktu: DB1

Opis

Das.Brett deska do balansowania.

Elastyczna, drewniana, naturalnie olejowana.

Piękna i naturalna deska Das.Brett wykonana z drewna bukowego przeznaczona jest dla dzieci i dorosłych. Jedna deska dla wszystkich - certyfikowana jest do 120 kg wagi użytkownika. Elastyczna deska delikatnie ugina się pod ciężarem użytkownika. Deska jest odporna na zabrudzenia i wodę, a przy tym całkowicie naturalna! Stosowane są wyłącznie bezrozpuszczalnikowe, przebadane dermatologicznie i bezpieczne dla żywności naturalne oleje z Jury Szwabskiej.

Deska może być zamawiana tylko w opakowaniu zbiorczym (6 sztuk). Zamówienie wysyłane jest bezpośrednio od producenta. Czas dostawy wynosi do 5 dni. Ze względu na politykę producenta deska Das.Brett nie podlega rabatom. 

Deski można zamówić poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Ostrzeżenia:
Nadaje się dla maksymalnie jednej osoby. Sprzęt sportowy, a nie zabawka! Sprzęt sportowy zgodny z normą DIN EN 913. Deska odpowiednia dla dzieci od 3 lat. Dzieci poniżej 6 roku życia wymagają specjalnego nadzoru. Może być używana tylko na równym podłożu.

Wyprodukowana w Niemczech

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl