EG_057 Emu Eugy. Eko Układanka 3D.

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin

Eugy wykonane są z przyjaznego dla środowiska kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu. Zestaw zawiera ponumerowane elementy układanki, nietoksyczny klej oraz instrukcję. Dla dzieci w wieku 6 lat +.

ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Eugy
Kod produktu: 9421035150521

Opis

Emu Eugy Eko Układanka 3D.

Eugy zaprojektowane w Nowej Zelandii są wykonane z przyjaznego dla środowiska kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu. Zestaw zawiera ponumerowane elementy układanki, nietoksyczny klej oraz instrukcję do zbudowania emu. Zbierz całą serię zwierząt, ptaków, dinozaurów i wiele innych. Dla dzieci w wieku 6 lat +.

Emu jest drugim co do wielkości ptakiem na świecie. Emu to australijski tubylec, którego można zauważyć dzięki jego majestatycznej i pewnej siebie postawie. Emu są symbolem postępu ponieważ nie potrafią chodzić do tyłu, pojawiają się na australijskim herbie oraz na australijskiej monecie 50 centów.

Emu Eugy został zaprojektowane we współpracy z Australijską Królewską Mennicą. 

Producent Eugy firma Dodolona przeznacza 10% zysku ze sprzedaży bezpośredniej w Nowej Zelandii, Australii i Stanach Zjednoczonych na Arid Recovery, organizację non-profit, która zarządza rezerwatem dzikiej przyrody w Australii Południowej Arid North. 

 

 

Emu Eugy Eko Układanka 3D:

  • Eko układanka 3D do samodzielnego złożenia emu. 
  • Wykonana z kartonu. 
  • Emu z jajem. 
  • Zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. 
  • Rozwija wyobraźnię, planowanie, motorykę.
  • Zestaw zawiera instrukcję do złożenia emu.
  • Dla dzieci w wieku 6 lat +.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl