EG_110 Łuskowiec Eugy. Eko Układanka 3D.

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin

Eugy Eko Układanki 3D są wykonane z przyjaznego dla środowiska kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu. Zestaw zawiera 30 ponumerowanych elementów układanki, nietoksyczny klej, oczka oraz instrukcję. Dla dzieci w wieku 6 lat+. 

 

ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Eugy
Kod produktu: 9421036940312

Opis

Niesamowity Łuskowiec Eugy Eko Układanka 3D.

Eugy zaprojektowane w Nowej Zelandii są wykonane z przyjaznego dla środowiska kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu. Zestaw zawiera 30 ponumerowanych elementów układanki, oczy, nietoksyczny klej oraz instrukcję do zbudowania niesamowitego ssaka, łuskowca. 

Łuskowiec Eugy co za niesamowity dodatek do kolekcji układanek Eugy. Po złożeniu wygląda jakby wyszedł z bambusowego lasu wprost na twoją półkę. Łuskowiec ma ochronne łuski, przypominające szyszkę, długi czerwony język do jedzenia mrówek oraz ostre pazury do trzymania się gałęzi drzew. Na wewnętrznych elementach układanki narysowany jest szkielet łuskowca co dodatkowo zwiększa aspekt edukacyjny Eugy. 

Łuskowiec ma ciało pokryte wrośniętymi w skórę łuskami, przypominającymi dachówki, podczas zagrożenia łuskowiec zwija się w kulę chroniąc się pod łuskowym pancerzem. Ssak ten nie posiada zębów, jedyne długi, lepki język do zjadania mrówek i termitów. Łuskowce zamieszkują Afrykę i Azję. 

Łuskowce są najbardziej przemycanymi ssakami na świecie. W kulturze afrykańskiej i azjatyckiej, ich mięso jest uważane za luksusowy przysmak, a łuski za mające właściwości magiczne i lecznicze.


Zbierz całą serię zwierząt, ptaków, dinozaurów Eugy. Dla dzieci w wieku 6 lat+.

 

Łuskowiec Eugy Eko Układanka 3D:

  • Edukacyjna układanka 3D do samodzielnego złożenia łuskowca.
  • Wykonany z kartonu.
  • Realistyczne szczegóły - długi język, ochronne łuski, zakrzywione pazury. 
  • Szkielet na wewnętrznych elementach układanki. 
  • Zawiera 30 ponumerowanych elementów, oczy oraz nietoksyczny klej.
  • Rozwija wyobraźnię, planowanie, motorykę.
  • Zestaw zawiera instrukcję do złożenia aligatora.
  • Dla dzieci w wieku 6 lat +.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl