FA056-1 Łamigłówka Zawiasy Ivana.

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin

Opakowanie zbiorcze: 12 sztuk. 

Łamigłówka zbudowana z kolorowych trójkątów połączonych ruchomymi zawiasami. Dzięki zawiasom, układankę można składać, wykręcać, zakręcać, zginać, wyginać od środka i na zewnątrz. Zawiera układankę oraz 56 kart z zadaniami. Dla dzieci 8 lat +.

ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Far Brain Toy Co.
Kod produktu: 182129000601

Opis

Łamigłówka Zawiasy Iwana - Ivan's Hinge to wyzwanie dla umysłu i zajęcie dla rąk. Łamigłówka Zawiasy Iwana została stworzona przez słynnego projektanta gier, zabawek, puzzli, matematyka i artysty, Ivana Moscovicha. Cel gry jest prosty odtworzenie wzorów pokazanych na załączonych do gry 56 kartach z wyzwaniami, wykonanie wymaga przemyślenia i determinacji. 

Łamigłówka zbudowana jest z korowych trójkątów połączonych ruchomymi zawiasami. Dzięki zawiasom, układankę można składać, wykręcać, zakręcać, zginać, wyginać od środka i na zewnątrz. Samo składanie trójkątów w różne kompozycje i figury to świetna zabawa dla rąk. Gdy dodamy do tego wzory do ułożenia zaczynają pracować szare komórki dziecka. Nie jest to takie proste, na jakie wygląda. Zanim uda się złożyć puzzle, tak aby odpowiadały wzorowi, dzieci się nieźle nagłowią. 

Łamigłówka Zawiasy Iwana to prawdziwa gratka dla miłośników zabaw logicznych. Po po pierwszych rozwiązanych zadaniach, trudno będzie oderwać się od puzzli. Łamigłówka pobudzi wyobraźnię, zmusi do myślenia oraz dostarczy doskonałej rozrywki tak dzieciom, jak i dorosłym w domu i w podróży. 


Gra Logiczna Zawiasy Iwana - Ivan's Hinge:

  • Stworzona przez prawdziwego geniusza.
  • Zawiera układankę oraz 56 kart z zadaniami.
  • Wzbudza ciekawość, determinację oraz rozwijają logiczne myślenie.
  • Rozwija inteligencję przestrzenno-wizualną oraz, zdolność kreatywnego myślenia. 
  • Świetna zabawa dla umysłu i rąk w domu i w podróży. 
  • Idealne do stymulacji mózgu oraz relaksu.
  • Wysoka jakość i wytrzymałość.
  • Rekomendowany wiek 8 lat +.
 
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl