FA314-1 Triggle Gra w Trójkąty

Dostępność: brak towaru

Gra strategiczna dla 2 do 4 graczy, polegająca na zdobywaniu terytorium poprzez wypełnianie trójkątów. Rozciągnij gumki na czterech kołeczkach tak by w rezultacie powstały trójkąty. Zaznacz swoje trójkąty swoimi pionkami. 

ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Far Brain Toy Co.
Kod produktu: 811802027177

Opis

Triggle Gra w Trójkąty
 
Ruchy przeciwnika mogą stać się Twoją wygraną, gdy rozciągniesz swoje strategiczne umiejętności. 
 
Celem gry jest oznaczenie swoimi pionkami jak największą liczbę trójkątów, poprzez rozciągnie gumek na kołeczkach znajdujących się na planszy. Podczas każdej kolejki gracz rozciąga jedną gumkę na czterech kołeczkach. Za każdym razem, gdy gracz zamknie trójkąt, zaznacza go w środku swoim pionkiem.  Czy jesteś wystarczająco bystry aby oznaczyć najwięcej trójkątów i wygrać? 
 
Triggle Gra w Trójkąty:
  • Gra polegająca na zdobywaniu terytorium poprzez oznaczanie trójkątów.
  • Zachęca do rozumowania przestrzennego, strategii, planowania, rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia.
  • Jeden ruch to jedno rozciągnięcie gumki na czterech kołeczkach.
  • Kiedy stworzysz trójkąt, przejmij go poprzez włożenie swojego pionka w jego środek. 
  • Wygrywa gracz z największą liczbą trójkątów.
  • Zestaw zawiera planszę do gry, 4 tacki pionki, 84 pionki w 4 kolorach.
  • Gra dla 2 do 4 graczy. 
  • Dla dzieci od 6 lat +.

Cel gry:
 
Utworzenie jak największej ilości trójkątów z gumek poprzez rozciągnięcie ich na czterech kołeczkach, a następnie oznaczenie swoich trójkątów pionkami. 
 
 
Przebieg gry:
Każdy gracz wybiera kolor swoich pionków. Pionki ustaw na załączonych do gry podstawkach. Wybierz gracza, który rozpocznie grę. Pierwszy gracz rozpoczyna grę poprzez rozciągnięcie gumki w prostej linii na czterech kółeczkach znajdujących się na planszy. Uwaga! Gumki nie mogą być rozciągnięte nad otworami na pionki. 
 
Gracze po kolei dodają jedną gumkę do gry. Jedna kolejka, jedna gumka rozciągnięta na czterech kołeczkach i dotykająca przynajmniej jedną wcześniej nałożoną gumkę. Gumeczki mogą na siebie nachodzić wzdłuż tej samej linii, jednakże dołożona gumka musi być rozciągnięta chociaż na jednym nowym kołeczku. Gumki nie mogą być rozciągnięte jedna na drugiej na tych samych czterech kołeczkach. 
 
Gdy gracz stworzy trójkąt z pojedynczym miejscem na pionek, oznacza go poprzez umieszczenie swojego pionka w środku trójkąta. Trójkąty, które gracz może oznaczyć muszą mieć tylko jeden otwór na pionek. 
 
Gra kończy się, kiedy nie ma już więcej trójkątów do oznaczenia, lub gracz wykorzysta wszystkie swoje pionki. Wygrywa gracz, który oznaczy najwięcej trójkątów! 
 
 
Alternatywna gra dla 2 graczy:
 
Reguły gry obowiązują te same, jednakże gracze mają do wykorzystania tylko 10 gumek na gracza. Gra kończy się kiedy gracze wykorzystają wszystkie swoje gumki. Gracz, który oznaczy najwięcej trójkątów wygrywa!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl