HDS004 Magnetyczny Składany Ankylozaur

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin

Dinozaur Ankylozuar składa się z 5 części - 2 x magnetyczne połówki i 3 x elementy szkieletu. Ankylozur jest częścią serii dinozaurów wśród nich tegozaur, t-rex, diplodok, triceratops i parazaurolof, które można kolekcjonować.

ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: HalfToys
Kod produktu: 6971018971528

Opis

Magnetyczny Składany Ankylozaur z kolekcji Half-Dinos.

Ukryty szkielet, układanka 3D i minimalistyczne piękno!

 

HalfToys - gdzie zwierzęta odkrywają swoje tajemnice.

Pod atrakcyjną magnetyczną skorupą niebieski ankylozaur kryje się sekret - układanka 3D, która odsłania realistyczny szkielet. Każdy element układanki doskonale pasuje do siebie, tworząc wewnętrzny świat dinozaura pełen piękna i precyzji. To niezwykłe doświadczenie pozwala dzieciom w praktyczny sposób poznać budowę i anatomię zwierząt.

Interaktywne magnesy sprawiają, że zewnętrzna warstwa zabawki trzyma się razem, tworząc trwałe i stabilne połączenie. Dzięki nim, ankylo jest gotowy na każdą przygodę w jurajskim parku i wytrzymuje bez uszczerbku intensywne zabawy.

Zestaw składa się z pięciu części, w tym dwóch magnetycznych połówek i trzech elementów szkieletu. Wszystko to tworzy harmonijną całość, która zapewnia godziny fascynującej zabawy i rozwija kreatywność oraz zdolności manualne.

Magnetyczny Składany Dinozaur Ankylozaur jest nie tylko atrakcyjną zabawką, ale również narzędziem edukacyjnym, które rozwija umiejętności poznawcze i pozwala dzieciom odkrywać świat dinozaurów w interesujący sposób. To unikalne połączenie piękna, interakcji i nauki, które sprawia, że ta zabawka wyróżnia się spośród innych.

Triceratops składa się z 5 części: 2 x magnetyczne połówki, 3 x elementy szkieletu. Dinozaur Ankylozaur jest częścią jest serii dinozaurów wśród nich diplodok, t-rex, stegozaur i parazaurolof, które można kolekcjonować. 

 

 

Magnetyczny Składany Dinozaur Ankylozaur:

  • Nowoczesne i innowacyjne podejście do klasycznej zabawki.
  • Pięknie zaprojektowany niebieski ankylozaur.
  • 5 elementowy zestaw.
  • Szkielet ankylozaura to puzzle 3D - 3 elementy do złożenia.
  • Skóra dinozaura to 2 magnetyczne części.
  • Charakterystyczne cechy ankylozaura - duży ogon gotowy do walki, wypustki na skórze dinozaura, dwa małe rogi. 
  • Edukacyjna i poznawcza zabawka.
  • Rozwija umiejętności manualne.
  • Wysoka jakość.
  • Dla dzieci w wieku 3 lata +.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl