Bąbelki Cyferki Dimpl wygrały nagrodę główną Konkursu Targów Kielce! 0
Bąbelki Cyferki Dimpl wygrały nagrodę główną Konkursu Targów Kielce!

Główną nagrodę Konkursu KIDS’ TIME STAR w kategorii „zabawki 0-3” otrzymała zabawka Bąbelki Cyferki Dimpl firmy Fat Brain Toy Co. Nagroda KIDS' TIME STAR to prestiżowe wyróżnienie dla najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych produktów prezentowanych w czasie targów Kids' Time. Kieleckie targi to jedno z najważniejszych wydarzeń branży dziecięcej w Polsce.

 

 

Profesjonalna komisja oceniając produkty zgłoszone do konkursu brała pod uwagę między innymi ich zapotrzebowanie na rynku; poziom techniczny rozwiązań, trwałość, niezawodność, bezpieczeństwo, wysoka estetyka; oraz nowatorstwo, możliwość wielokrotnego wykorzystania w procesie dydaktycznym. Statuetki KIDS' TIME STAR zostały rozdane podczas finałowej gali. W imieniu naszej firmy nagrodę odebrała Iwona Kochlewska.

 

   

 

Bąbelki Dimpl to seria sensorycznych i antystresowych zabawek, światowy hit od Fat Brain Toy Co. Tylko Bąbelki Dimpl od Fat Brain Toy Co są oryginalną zabawką, bezpieczną dla dzieci już od 10 miesiąca życia. Seria Dimpl została także wyróżniona w konkursie Zabawki Roku portalu Zabawkowicz.pl.

Bąbelki Dimpl to zabawka o nowoczesnym designie, innowacyjna, kolorowa, stymulująca zmysły dziecka. Umieszczone w plastikowej ramie kolorowe, silikonowe bańki można wciskać i wypychać. Tak prosta, a genialna zabawa, tak wciągająca, że nie można się od niej oderwać.

W sprzedaży: Bąbelki Dimpl, Bąbelki Dimpl Duet, Bąbelki Dimpl Wieża, Bąbelki Cyferki Dimpl, Bąbęlki Dimpl Gryzak, Bąbelki Dimpl Breloczek – Simpl Dimpl.

Przeczytaj więcej o zabawce Bąbelki Cyferki Dimpl.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl