Ekologiczne Klocki BIOBUDDI wygrały złoty medal w prestiżowym konkursie UK Independent Toy Award! 0

Klocki BIOBUDDI wygrały w kategorii Eko w prestiżowym konkursie UK Independent Toy Award i jesteśmy super dumni, będąc dystrybutorem tych wspaniałych klocków, które zmieniają świat! 

Nagroda Independent Toy Award jest przyznawana w Wielkiej Brytanii od 10 lat. Najlepsze zabawki wybierane są przez ponad 900 niezależnych sklepów detalicznych.

Współorganizatorem konkursu jest Toy Shop UK, jeden z największych sprzedawców zabawek w Wielkiej Brytanii. „Podobnie jak w poprzednich latach fascynujące było zobaczyć, jak krwiobieg branży zabawkarskiej - niezależni sprzedawcy zabawek – wybierają najlepsze produkty” powiedział podczas ujawniania zwycięzców, Michael Hawkins, współzałożyciel Toy Shop UK.

Sklepy wybierając najlepsze produkty, wskazują co według nich będzie na Święta Bożego Narodzenia najbardziej pożądanymi zabawkami. W kategorii zabawek Eko będą to klocki BioBuddi, klocki wykonane z bioplastiku, wykonanego z trzciny cukrowej.

Model klocków BioBuddi, który został wybrany przez sklepy to Karaoke. 

 Ekologiczne Klocki BioBuddi ze złotym medalem.

 

Holenderska firma BIOBUDDI tworzy produkty z miłości do natury, nie plastiku. Bioplastik, z którego wyprodukowane są klocki, powstaje z odpadów trzciny cukrowej. Opakowanie, naklejki, instrukcje – wszystko wyprodukowane jest z materiałów pochodzenia roślinnego lub recyklingu.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl