Klocki Binabo finalistą konkursu Dobry Wzór. 0

Klocki Binabo finalistą konkursu Dobry Wzór.

 

Klocki Binabo to jedyne klocki, z których można zrobić piłkę, bez plastiku, 100% z natury. Klocki są sprężyste, można z nich zbudować zabawki, piłki, gry oraz praktyczne produkty jak abażur, miskę na owoce i wile innych.

Klocki Binabo zostały wyselekcjonowane do finału konkurs Dobry Wzór przez badaczy i ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Produkt został wytypowany na podstawie wiedzy ekspertów i badaczy IWP, ich znajomości projektowania, rynku i trendów. Konkurs Dobry Wzór to najstarszy i najbardziej wiarygodny polski konkurs wzorniczy, to 27-letnia tradycja i wiarygodność.

Binabo to zabawka, która powstała z natury. Klocki są zrobione z biomateriału Arboblend®, który w 100% jest wykonany z odnawialnych źródeł – cukru, żywicy i włókien drzewa. Arboblend® jest przyjazną dla środowiska alternatywą dla plastiku. Binabo to więcej niż zabawka, system budowy umożliwia tworzenie przez dzieci, młodzież i dorosłych, zabawek, gier oraz praktycznych produktów codziennego użytku.

Eksperci konkursu Dobry Wzór docenili innowacyjny design, ekologiczny materiał i możliwości konstrukcji przez dzieci i dorosłych, które oferują klocki, wybierając Binabo do finału tego prestiżowego konkursu. W sprzedaży dostępne są wielokolorowe oraz czarno-białe zestawy. Firma QElements to wyłączny dystrybutor klocków Binabo w Polsce www.QElements.pl.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl